oyama-karate.eu
kategoria

Powracamy na treningi w Katowicach i Gliwcach

Karate Katowice Podlesie Ligota Panewniki i Gliwice Powracamy
kategoria: News, Trening

Powracamy na treningi Oyama Karate w Katowicach i Gliwicach. Dzieci młodzież i dorośli Treningi walki techniczne i form kata.

Szanowani Zawodnicy, Rodzice i sympatycy

Z uwagi na obostrzenia nie wszystkie grupy powracają z dniem 8 czerwca nasze treningi będą odbywać się na niestety na nie wszystkich naszych sekcjach według dotychczasowego harmonogramu.

Treningi dla młodszej młodzieży, młodzieży i dorosłych

Ze względów na brak odpowiedniego miejsca  na nasze treningi będą odbywać się w trzech miejscach. Ćwiczyć będziemy na dworze.

Boisko przy Sp 67 Ul. Zielona 5
Poniedziałki i środy 17:15 przy SP 67

Boisko Przy  Sp 35 Ul. Zielonogórska 23
Wtorki  i czwartki o 17:30 grupa szkolna,
Wtorki i czwartki 18:30 grupa starszej młodzieży i dorosłych

Zajęcia które odbywały się w  MDK Południe Ul. Sołtysia ze względów lokalowych (maksymalnie 5 uczestników na grupie) przejściowo zapraszam na zajęcia z sekcjami  Sekcji Sp 67 lub Sp 35.

Zajęcia Sekcji Gliwice będą odbywać się na wolnym powietrzu tylko  w piątki przy ul. Kopalnianej 14. Naprzeciwko Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Cechownia


 Link do dokładnej lokalizacji:

https://www.google.pl/maps/place/50%C2%B016'43.4%22N+18%C2%B041'04.0%22E/@50.2787098,18.6839052,173m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d50.2787098!4d18.6844524

Treningi dla najmłodszych oraz osób które chcą ćwiczyć online

Zajęcia dla osób które wolą treningi online oraz grupy przedszkolnej będą odbywać się we wtorki i czwartki o godzinie 15:45 ( Osoby które nie mają jeszcze linków dostępowych proszę o kontakt).

 Ze względu obostrzeń które są narzucone  zajęcia będą odbywać się na dworze przy szkole czas trwania do jednej godziny zegarowej.

Wytycznych które musimy przestrzegać:

 1.Decydując się na trening, wyrażacie zgodę i zobowiązujecie się do przestrzegania aktualnych wytycznych.

2. Trening będzie się odbywał tylko gdy nie będzie pada deszcz. W przypadku wystąpienia opadów  trening odbędzie online na aplikacji zoom o tej samej godzinie. Informacja będzie umieszczona  na naszej stronie internetowej www.oyama-karate.eu  w przypadku zaistnienia takiej  konieczności.

3.Każdy uczestnik będzie musiał wcześniej zgłosić swoją obecność na zajęciach za pomocą sms czy email podając swoje Imię i Nazwisko.

4.Na zajęcia przychodzimy punktualnie.

5.Każdy będzie wypisywał oświadczenie druk znajduje się pod tym linkiem za każdym razem jak będzie go wypełnić ( w przypadku osób niepełnoletnich wypisują opiekunowie prawni) – instruktor będzie miał przy sobie kopie. Można również pobrać , wydrukować i przynieść na zajęcia już uzupełnione (pobierz).

6.Za każdym razem będzie mierzona temperatura uczestników zajęć  – termometr bezdotykowy.

7.Nie będzie można korzystać z szatni ani pryszniców (tylko WC). Dlatego uprzejmie prosimy, aby uczestnicy zajęć przyszli na trening przebrani (jeśli to możliwe). Nie jest konieczne ćwiczenie w Karategi (kimonie)/stroju sportowym), jeśli wcześniejsze ubranie go stanowi problem. Ćwiczyć będziemy w butach. Proszę pamiętać o ubraniu się odpowiednio do pogody. Będziemy mogli korzystać z toalety.

8.Na zajęciach będzie dostępny płyn do dezynfekcji rąk – uczestnicy wchodząc na obiekt i wychodząc z niego będą obowiązkowo dezynfekować ręce (pod nadzorem trenera).

9.Osoby postronne powinny zachować odpowiedni odstęp oraz nie przebywać w skupiskach.

10.Treningi będą przeprowadzane z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa reżimu sanitarnego

11.Ćwiczący zobowiązani są do korzystania z własnego sprzętu treningowego

12.Uczestnicy są zobowiązani do dezynfekcji osobistego sprzętu treningowego po każdym treningu.

13.Pomiędzy treningami jest 10 minut przerwy między innymi na dezynfekcję.

14.Podczas treningu możliwe są ćwiczenia w bliskim kontakcie z innymi zawodnikami, a wynika to ze specyfiki naszej dyscypliny. Możliwe zatem będą ćwiczenia na tarczach i w parach.

15.W czwartek  11 i piątek  12 zajęcia będą się odbywać „normalnie”  w wyżej wskazanych miejscach.

16.W przypadku niepogody na stronie internetowej www.oyama-karate.eu będzie umieszczona informacja czy trening odbywa się normalnie, czy zostaje odwołany.

 

Link Do najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi  z zakresu aktywności  fizycznej:

https://www.gov.pl/web/sport/iv-etap---pytania-i-odpowiedzi?fbclid=IwAR1xVXKQdGCEE_irC_j81m7RacbkNTDwudn2LBzzY6taHgAZEy0ZZJjjTXU

 

Treningi w wakacje (lipiec i sierpień) oraz egzamin na stopnie kyu

Treningi będą prowadzone również w lipcu i sierpniu (w przypadku zebrania odpowiedniej liczby chętnych). Dla osób, które nie jadą na obóz przewidziany będzie egzamin na kolejne stopnie kyu pod koniec wakacji. Do testu dopuszczone zostaną te osoby, które przepracują sumiennie i regularnie cały okres treningowy czerwiec – sierpień.

 

Składka dla trenujących wynosi według regulaminu klubu. Wpłaty należy dokonywać u Instruktora . Zniżki rodzinne obowiązują w dalszym ciągu na stałych zasadach.

Cały czas staramy by kolejny etap przejściowy trwał możliwie krótko a nasz powrót na Dojo możliwie szybki. Jak tylko to będzie możliwe to będziecie o tym fakcie niezwłocznie poinformowani. Ważne dla nas jest to, że w końcu możemy się spotkać na treningu i wrócić do najlepszej formuły trenowania – „na żywo”.  Z radością Was zobaczę na wspólnym treningu. Do zobaczenia. OSU!!!


 

W przypadku pytań proszę o kontakt.

Sensei Michał Bodziony

600-383-727

michalbodziony@oyama-karate.eu

data ostatniej modyfikacji: 2020-06-05 22:31:16
Zapisy do Sekcji
Nasze treningi odbywają się w Katowicach MDK Południe ul. Sołtysia 25, Sp 35 Ul Zielonogórska 23, SP nr.67 Ul.Zielona 5, Gliwicach SP nr.28 Ul Marcina Strzody 4. Pierwszy trening jest bezpłatny, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 600-383-727 lub 
e-mail:
michalbodziony@oyama-karate.eu
Jeżeli posiadasz pomysły odnośnie rozwoju serwisu, chciałbyś coś dodać na stronę itp. 
napisz na e-maila:
 michalbodziony@oyama-karate.eu