oyama-karate.eu

Newsy

kategoria
Harmonogram dotyczy sekcji Karate Katowice Podlesie, Katowice Ligota , Katowice Panewniki oraz Gliwice Centrum zarówno dla dzieci młodzieży oraz dorosłych.
Informacja o przerwie świąteczno noworocznej sekcji Katowice i Gliwice
Informacja o miejscu aktualnych treningach od wtorku 10 listopada.Dotyczy sekcji Katowice Podlesie MDK Południe, Katowice Ligota, Katowice Panewniki. Treningi w Gliwicach Bez zmian.
Harmonogram dotyczy sekcji Karate Katowice Podlesie, Katowice Ligota , Katowice Panewniki oraz Gliwice Centrum zarówno dla dzieci młodzieży oraz dorosłych.
Treningi Karate dla chętnych z Katowic Ligoty, Katowic Podlesia , Katowic Panewnik, Katowic Piotrowic oraz Gliwic. Należy zgłosić udział do 30 czerwca 2020.
Powracamy na treningi Oyama Karate w Katowicach i Gliwicach. Dzieci młodzież i dorośli Treningi walki techniczne i form kata.
Podziękowanie dla ćwiczących i wspierających nas w sekcjach naszego Klubu Karate w Katowicach Podlesiu, Katowicach Ligocie, Katowicach Panewnikach i Gliwicach
Treningi online dla zawodników Oyama Karate Katowice,Podlesie, Ligota, Panewniki, i Gliwice
Dla wszystkich pozostających w domu. Pomysł na aktywność i pozostanie w formie realizowane.
Nie tylko dla ćwiczących Karate w Katowicach i Gliwicach. Zapraszamy wszystkich do ćwiczeń #zostańwdomu #ćwiczwdomu #katowice #gliwice
Komunikat w Sprawie Zawieszenia Treningów Do 10 Kwietnia 2020 Zajęcia Karate W Katowicach, Gliwicach oraz innych sekcjach Klubu zostają zawieszone
W czasie kwarantanny uruchamiamy zabawę która umożliwi nam urozmaicić ćwiczenia w Domu.Ćwiczenie pozwolą Ci pozostać w Formie.
W dniach 12-25 marca 2020 Zajęcia Karate W Katowicach, Gliwicach oraz innych sekcjach Klubu zostają zawieszone.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Zapisy do Sekcji
Nasze treningi odbywają się w Katowicach MDK Południe ul. Sołtysia 25, Sp 35 Ul Zielonogórska 23, SP nr.67 Ul.Zielona 5, Gliwicach SP nr.28 Ul Marcina Strzody 4. Pierwszy trening jest bezpłatny, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 600-383-727 lub 
e-mail:
michalbodziony@oyama-karate.eu
Jeżeli posiadasz pomysły odnośnie rozwoju serwisu, chciałbyś coś dodać na stronę itp. 
napisz na e-maila:
 michalbodziony@oyama-karate.eu