oyama-karate.eu

Szukamy Sponsora (Informacja Dla Sponsora)

Oyama Karate_2.jpgSzanowni Państwo.

 

Zwracamy się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy z naszą sekcja oraz klubem. Proponowana przez nas forma współpracy miałaby polegać na ustaleniu zakresu wsparcia i promocji zarówno naszego klubu jak i Państwa firmy.

 

Jesteśmy jednym z największych klubów karate w Polsce i Europie. Reprezentacja naszego klubu czynnie bierze udział w prestiżowych turniejach krajowych i zagranicznych (m.in. USA, Kanada, Japonia, Niemcy, Holandia).

 

Na wstępie kilka słów na temat Śląskiego Klubu Karate „GOLIAT”:

 

Szefem i założycielem Śląskiego Klubu Karate „Goliat” jest sensei Jerzy Walaszczyk. Karate trenuje od przeszło 30 lat a od ponad 20 lat prowadzi zajęcia karate. Jest wychowawcą wielu utytułowanych zawodników w tym wielu Mistrzów Polski, Europy i Świata. Wyszkolił również kilkunastu zawodników posiadających stopień mistrzowski DAN (czarny pas).

 

Klub "Goliat" istnieje od 1992r. W Klubie trenuje ponad 1000 osób w różnym wieku (zarówno chłopcy jak i dziewczęta). Jesteśmy największym Klubem Oyama Karate na terenie Górnego Śląska i jednym z największych w Polsce. Mamy ponad 40 sekcji w największych miastach naszego województwa. Posiadamy sekcje:

 

·         Katowice (wszystkie dzielnice)

·         Siemianowice

·         Tychy

·         Ruda Śląska

·         Gliwice

·         Chorzów

·         Bytom

·         Orzesze

 

 

Posiadamy grupę wykwalifikowanych instruktorów w tym kilkunastu z czarnymi pasami (są wśród nich lekarze, inżynierowie, informatycy, pracownicy naukowi uczelni, absolwenci AWF-u)

 

 

Nasi zawodnicy odnieśli spore sukcesy zarówno na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej.

 

Do najważniejszych osiągnięć można zaliczyć:

 

·         Mistrzostwo Świata w Full-Contact Karate (Nowy Jork 1999r.)

·         brązowy medal na Pucharze Świata (Berlin 2001r.)

·         W 2001r. 9-cio osobowa reprezentacja naszego klubu wywalczyła w Montrealu na Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Kanady 21 medali w kata, kobudo i kumie (w tym aż 13 złotych i 4 srebrne)

·         W 2004r w Birmingham (Alabama) USA na prestiżowym turnieju „Ultimata Challenge” nasi zawodnicy zdobyli złoty i srebrny medal

·         W kwietniu 2007 r. reprezentanci naszego klubu zdobyli na prestiżowym turnieju „Oyama Cup” w St.Petersburgu również złoto i brąz

·         W kwietniu 2008r. na „I OFFENE BRANDENBURG OYAMA KARATE MIESTERSCHAFT” zdobyliśmy 13 medali w tym 5 złotych

·         W listopadzie 2008r – II miejsce na Mistrzostwach Europy w formule full-Contact w Vasaginas (Litwa)

·         W maju 2009r na Pucharze Europy w Bydgoszczy nasi zawodnicy zdobyli 22 medale w Knockdown, semi-contact, kata i kobudo

·         W październiku na „II OFFENE BRANDENBURG OYAMA KARATE MIESTERSCHAFT” zdobyliśmy 9 medali

·         Na swoim koncie Śląski Klub Karate „Goliat” zanotował również kilkukrotnie tytuły najlepszego klubu w Polsce wraz z indywidualnymi nagrodami za najlepszego trenera

·         W sumie od 1995 roku zdobyliśmy ponad 1300 medalowych pozycji

 

Jesteśmy opisywani we wszystkich liczących sie gazetach. Nasze występy transmitują takie stacje telewizyjne jak: TVP 3, POLSAT, TVN. Występujemy również w dziesiątkach pokazów na terenie województwa Śląskiego.

 

Krótko o Oyama Karate:

 

Oyama Karate jest dyscypliną walki o walorach utylitarnych, zarówno w pełnokontaktowej formule sportowej walki (full-contact i knockdown), jak i w zwykłej samoobronie. W Oyama Karate obowiązuje autorski system szkolenia dzieci, dostosowany do ich możliwości psychicznych i fizycznych oraz dwupionowy model szkolenia młodzieży i dorosłych. Założycielem i liderem Polskiej Organizacji Oyama Karate jest Hanshi Jan Dyduch z Krakowa (8 DAN). W 2001 roku Jan Dyduch został wybrany Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Oyama Karate w Polsce i Polskiej Federacji Oyama Karate. W 2003 r. liderzy współpracujących ze sobą ogólnopolskich związków karate (Shorin-ryu, IFK Kyokushin, All Style Karate, Shotokan, Goju-ryu) powierzyli mu funkcję prezesa Polskiej Federacji Karate.

 

Korzyści, jakie odniesie Państwa Firma z faktu sponsorowania naszego klubu:

 

·         reklama dla wszystkich odbiorców na terenie całego kraju oraz za granicą (przede wszystkim dotyczy osób czynnie uprawiających sport jak i kibiców interesujących się imprezami sportowymi w tym przede wszystkim sztukami walki)

·         umocnienie pozytywnego wizerunku firmy poprzez pozytywne skojarzenia z popularyzacją i wspieraniem dyscyplin związanych ze sztukami walki, które w obecnych czasach zanotowują znaczny wzrost popularności (karate, K1, kick-boxing, boks, MMA)

·         współpraca jest subtelniejsza niż zwykła reklama, a w związku z tym jest bardziej wiarygodną formą promocji Państwa firmy

·         firmy nawiązujące różnego rodzaju współprace postrzegane są zarówno przez klientów jak i konkurencję jako silne, innowacyjne i wiodące w branży

·         od 2009r. współpracujemy ze spółkami Benefit Systems S.A., Fit Flex sp. z o.o., Fit Profit sp. z o.o. oraz OK. Systems sp. z o.o., która współpracuje z wieloma wiodącymi firmami w Polsce poprzez udostępnianie pracownikom możliwość bezpłatnego korzystania z kilku tysięcy partnerów w ponad 420 miastach, we wszystkich województwach

·         organizowaliśmy m.in. pokazy przed XIII galą KSW z udziałem Mariusza Pudzianowskiego w centrum Katowic podczas oficjalnego ważenia zawodników

·         współpracujemy z agencjami reklamy i czynnie uczestniczymy w eventach organizowanych przez naszych partnerów oraz urzędy miast

 

 

Proponujemy sposoby przekazania oraz umieszczenia informacji o sponsorze:

 

·         umieszczenie logo sponsora na banerach reklamowych podczas organizowania imprez sportowych na terenie Śląska (organizujemy w ciągu roku średnio 3-4 turnieje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, m.in. Puchar Śląska w Chorzowie, Puchar Prezydenta Bytomia czy Puchar Prezydenta Tychów; na swoim koncie mamy również 2-krotną organizacje tak zaszczytnej imprezy jaką są Mistrzostwa Polski, które odbywały się Chorzowie i Tychach oraz Pucharu Świata w Katowicach (hala widowiskowa „SPODEK”)

·         reklamowanie i rozprzestrzenianie nazwy Państwa firmy na wszelkich zawodach sportowych z naszym udziałem (zarówno w Polsce jak i za granicą)

·         reklamowanie i rozprzestrzenianie nazwy Państwa firmy wraz z podziękowaniami dla sponsora podczas organizowania w/w zawodów w czasie oficjalnego otwarcia imprezy oraz przy ewentualnych występach w radio i telewizji

·         umieszczenie linku wraz z logo na klubowej stronie Śląskiego Klubu Karate „Goliat”: www.karategoliat.pl  (obecnie ponad 199.000 odsłon strony, średnio dziennie ok. 200 – 350 wejść na stronę)

·         umieszczenia logo Państwa firmy na klubowych dresach reprezentacyjnych

·         umieszczenie logo sponsora na wszelkiego rodzaju gadżetach: długopisy, breloczki, koszulki, czapki, inne.

·         umieszczenie logo sponsora podczas akcji reklamowych na ulotkach, plakatach, kalendarzach

·         oferujemy również możliwość zorganizowania dla pracowników Państwa firmy cyklicznych szkoleń z zakresu sztuk walki czy samoobrony

·         reklamowanie i rozprzestrzenianie nazwy Państwa firmy na zgrupowaniach, wyjazdach i obozach szkoleniowych

·         reklamowanie i rozprzestrzenianie nazwy Państwa firmy podczas pokazów organizowanych przez nasz klub

·         przedstawianie Partnera podczas kampanii reklamowej za pomocą internetu (Grouper, GroupOn, Citeam, MyDeal, FastDeal, Cuppon, Prestige Box) lub tradycyjnie poprzez plakaty, ulotki, banery i akcje reklamowe prowadzone w poszczególnych miastach na terenie Górnego Śląska.

 

Z naszym klubem na zasadach sponsorskich współpracowały lub współpracują takie firmy jak:

 

·         Ustronianka

·         Big Star

·         Andromeda

·         Drukarnia AA Print

·         Elektrody Baildon Sp. Z o.o

·         Alma Trend

·         Restauracja Orientalna A-Dong

·         Wydawnictwo Grabowski i S-ka

·         Auto-handel Sobek

·         Protection Lex sp. z o.o.

·         Elpo Chorzów

·         Wirtualne Biuro Katowice

·         PZU

·         Pragma Inkaso S.A.

·         Sports-men.pl

·         Tawizja

·         TVP Katowice

·         TVP 2

 

Klub jest zainteresowany nawiązaniem współpracy długofalowej lub związanej z konkretną imprezą (Puchar Śląska // Mistrzostwa Polski // Mistrzostwa Świata).

 

Ponadto Śląski Klub Karate “GOLIAT” w maju bieżącego roku był organizatorem prestiżowej dwudniowej imprezy ogólnopolskiej:

 

“Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów OYAMA Karate (konkurencje semi-knockdown i knockdown)”

 

Dnia 09.11.2011r. na sekcji Śląskiego Klubu Karate “GOLIAT” zaszczyciła nas swoją obecnością Telewizja Polska SA (TVP 2). Redaktor programu Pani Marzena Kuc oraz operator kamery Pan Jan Zub dokonywali nagrania do programu “Pożyteczni.pl” (program do obejrzenia dostępny jest na naszej stronie internetowej www.karategoliat.pl). Mamy cel, aby nasz klub czynnie brał udział w telewizyjnych projektach zachęcających do uprawiania sportu i kształtujących młodzież i dzieci.

 

W imieniu zarządu Śląskiego Klubu Karate „Goliat” chcielibyśmy serdecznie podziękować za czas poświęcony na przeczytanie oraz rozpatrzenie wychodzącej z naszej inicjatywy propozycji współpracy.

 

Wyrażamy nadzieję, że Państwa decyzja dot. wsparcia naszego klubu stanowić będzie widoczny wkład w rozwój w/w projektu.

 

 

 

                                                                                                                     

 

 

Z poważaniem,

Za zarząd:

Michał Bodziony

 

Śląski Klub Karate „GOLIAT”

tel: 600-383-727

e-mail: michalbodziony@oyama-karate

 

website: www.oyama-karate.eu

website: www.karategoliat.pl

           

Zapisy do Sekcji
Nasze treningi odbywają się w Katowicach MDK Południe ul. Sołtysia 25, Sp 35 Ul Zielonogórska 23, SP nr.67 Ul.Zielona 5, Gliwicach SP nr.28 Ul Marcina Strzody 4. Pierwszy trening jest bezpłatny, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 600-383-727 lub 
e-mail:
michalbodziony@oyama-karate.eu
Jeżeli posiadasz pomysły odnośnie rozwoju serwisu, chciałbyś coś dodać na stronę itp. 
napisz na e-maila:
 michalbodziony@oyama-karate.eu