oyama-karate.eu
kategoria

Dziękujemy za Wsparcie - Razem Silniejsi

Karate Katowice Karate Gliwice Dziękujemy
kategoria: Inne, News, Trening

Podziękowanie dla ćwiczących i wspierających nas w sekcjach naszego Klubu Karate w Katowicach Podlesiu, Katowicach Ligocie, Katowicach Panewnikach i Gliwicach

Szanowni Klubowicze, dziękujemy Wam za wsparcie nas,  jako Instruktorów, w tej niecodziennej sytuacji. Początkowo wydawało się, że zamieszanie związane z epidemią koronawirusa będzie  chwilowe i po miesiącu, może dwóch,  wrócimy do poprzedniego stanu i zasad  treningów, które trwały od lat.  Niestety w dalszym ciągu nie możemy wrócić na treningi Karate i nie wiadomo, kiedy ta sytuacja się zmieni( wstępna data 25 maja 2020r).  Jest to trudna sytuacja zarówno dla Was,  naszych zawodników, jak i dla nas Instruktorów.

Dziękujemy za Wasz odzew dotyczący dobrowolnego wpłacania składek podtrzymujących członkostwo w klubie, bez których funkcjonowanie klubu byłoby bardzo trudne, a wręcz niemożliwe. To dla Was uruchomiliśmy treningi Karate online, które są namiastką naszych dotychczasowych treningów Karate, ponieważ w obecnej sytuacji tylko w ten sposób mogą być poprowadzone zajęcia. Zależy nam na Waszym rozwoju i utrzymaniu  w formy. Tak szybko jak to tylko będzie możliwe,  powrócimy do wspólnych treningów na dojo  lub w plenerze.  Przed nami kolejne miesiące,  w których nasz Klub będzie funkcjonował w trudnej rzeczywistości. Nie zapominajcie o nas, poprzez uczestnictwo w treningach online oraz wsparcie naszych działań, nasz Klub może nadal funkcjonować i przetrwać. Dlatego ponownie prosimy o przekazywanie dobrowolnych składek , dzięki czemu  łatwiej nam będzie odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Do zobaczenia na treningach online. A niebawem na treningach w dojo.

Chcemy mieć swoje miejsce na ziemi,  nasze dojo, chcemy mieć gdzie wracać, by wzmacniać tam nasze serca i ciała ku dążeniu do doskonałośći.

OSU!!!


data ostatniej modyfikacji: 2020-04-26 16:45:06
Zapisy do Sekcji
Nasze treningi odbywają się w Katowicach MDK Południe ul. Sołtysia 25, Sp 35 Ul Zielonogórska 23, SP nr.67 Ul.Zielona 5, Gliwicach SP nr.28 Ul Marcina Strzody 4. Pierwszy trening jest bezpłatny, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 600-383-727 lub 
e-mail:
michalbodziony@oyama-karate.eu
Jeżeli posiadasz pomysły odnośnie rozwoju serwisu, chciałbyś coś dodać na stronę itp. 
napisz na e-maila:
 michalbodziony@oyama-karate.eu