oyama-karate.eu

Newsy

kategoria

OTWARTY PUCHAR MAKROREGIONU ZACHODNIEGO OYAMA PFK W KATA I KUMITE

IMG_7397m
kategoria: Zawody

Wrocław 2017

OTWARTY PUCHAR MAKROREGIONU ZACHODNIEGO

OYAMA PFK W KATA I KUMITE

 

Zacięty pojedynek dziewcząt w Semi-knockdown. Foto Radosław Dyduch


W dniu 26 listopada 2017 r. w Hali Sportowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu odbył się Otwarty Puchar Makroregionu Zachodniego OYAMA PFK w Kata i Kumite. Organizatorem zawodów był Wrocławski Klub Karate Oyama DRAGON z Sensei Łukaszem Laskowskim 3 dan na czele. W Pucharze wystartowało 334 zawodniczek i zawodników reprezentujących 23 ośrodki (Herby, Kozienice, Lubsko, Nowogród Bobrzański, Jasień, Cottbus (Niemcy), Brzeszcze, Koło, Kraków KOYAMA, Kraków KAS, Białystok, Turek, Radom, Piotrków Trybunalski, Żagań, Łódź, Jelenia Góra, Lubliniec, Katowice GOLIAT, Wrocław DKOK, Wrocław DARAGON , Wałbrzych  Tezuka, Strzegom Tezuka.)

Hala zawodów. Foto Piotr Sobański


Sędzią Głównym Pucharu był Shihan Rafał Majda 5 dan (Jelenia Góra), a Sędzią konkurencji Kata Shihan Andrzej Tomiałowicz 5 dan (Lubsko). Obowiązki sędziów maty wypełniali: Shihan Eugeniusz Stanisławek 6 dan (Wałbrzych, Kyokushin Tezuka Group) oraz Sensei: Tomasz Klimaszewski 4 dan (Radom), Dariusz Szulc 4 dan (Piotrków Trybunalski), Tomasz Mrowiec 3 dan (Katowice Goliat), Mateusz Łanda 2 dan (Lubsko). Asystentami sędziego głównego, sprawnie prowadzący zawody, byli Sensei: Mirosław Osika 4 dan (Kraków KOYAMA), Artur Niezgoda 4 dan (Żagań) i Radosław Bandziak 2 dan (Lubsko).  

Kihon Kata Sono Yon, Foto Radosław Dyduch


W porannym konkursie Kata wystartowały 172 osoby, a w popołudniowych konkurencjach Lekki Kontakt oraz Semi-knockdown Juniorów i Seniorów walczyło 213 zawodniczek i zawodników. Pojedynki rozegrano na trzech matach.


Serwisy fotograficzne wykonali Sensei Radosław Dyduch (Kraków) i Pan Piotr Sobański (Wrocław).

Trofea przygotowała Firma SUTEMI z Wadowic. Foto Piotr Sobański


DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM, SZKOLENIOWCOM, SĘDZIOM
I RODZICOM ZA LICZNY UDZIAŁ W ZAWODACH. OSU!

WYRAŻAMY SZCZEGÓLNĄ WDZIĘCZNOŚĆ KOMITETOWI ORGANIZACYJNEMU
NA CZELE Z SENSEI ŁUKASZEM LASKOWSKI 3 DAN I SENSEI SEBASTIANEM
MIELCARKIEM 3 DAN ZA PRZYGOTOWANIE TYCH WAŻNYCH ZAWODÓW, OSU.


SENSEI ŁUKASZ LASKOWSKI BARDZO DZIĘKUJE PANU PIOTROWI BURZYŃSKIEMU,
PANI AGNIESZCE KOWALIK (TURKUS) I PANU AURELIUSZOWI KOSENDIAKOWI
ZA NIEZAWODNĄ POMOC W ORGANIZACJI ZAWODÓW.OSU!


Dominik Rzepka wykonuje Kanku-Dai. Foto Radosław Dyduch


WYNIKI


KATA


Dziecko młodsze – Dziewczynki

1. Hania Grześ, Jelenia Góra

2. Hanna Jeremenko, Jelenia Góra

3. Liliana Sasnal, Kraków KAS


Dziecko młodsze – Chłopcy

1. Oskar Imiołczyk, Herby

2. Maksymilian Witkowski, Kraków KAS

3. Jakub Fortuna, Katowice Goliat


Dziecko Starsze – Dziewczynki

1. Amelia Dominik, Katowice Goliat

2. Michalina Domider, Katowice Goliat

3. Wiktoria Maciejewska, Turek


Dziecko Starsze – Chłopcy

1. Jakub Muszyński, Katowice Goliat

2. Tymoteusz Kmieć, Herby

3. Maksymilian Pieta, Wałbrzych


Młodziczki

1. Nadia Gruszka, Katowice Goliat

2. Emilia Bury, Lubliniec

3. Oliwia Rozwadowska, Katowice Goliat


Młodzicy

1. Marcel Dybka, Wałbrzych

2. Oliwier Chwiałkowski, Turek

3. Mikołaj Stępnika, Katowice Goliat


Juniorki Młodsze

1. Natalia Grześ, Jelenia Góra

2. Magdalena Gałkiewicz, Katowice Goliat

3. Maja Gierałka, Turek


Juniorzy Młodsi

1. Bartosz Jagła, Łódź

2. Patryk Świerbutowski, Białystok

3. Patryk Matczak, Łódź


Juniorki

1. Maria Wasielewska, Koło

2. Anna Lubas, Wałbrzych

3. Anita Muraszewska, Turek


Juniorzy

1. Krystian Janicki, Strzegom

2. Miłosz Baroszuk, Wałbrzych

3. Mateusz Kiejko-Kutrzeba, Kraków Koyama


Juniorki Starsze

1. Natalia Królikowska, Turek

2. Aleksandra Gołdyn, Wałbrzych

3. Oliwia Kusak, Brzeszcze


Juniorzy Starsi

1. Michał Przybylski, Wałbrzych

2. Szymon Chrzanowski, Wałbrzych

3. Emil Rapacz, Jasień


Seniorki

1. Anne Müller, Cottbus

2. Daria Cieślińska, Piotrków Trybunalski

3. Wanda Grygierczyk, Brzeszcze


Seniorzy

1. Dominik Rzepa, Kraków KAS

2. Gerold Wenzel, Cottbus

3. Sebastian Rzeźnik, Katowice Goliat


LEKKI KONTAKT


Młodziczki – 35 kg – Gala

1. Alicja Twardowska, Kraków Koyama

2. Paula Kozak, Katowice Goliat


Młodziczki – 45 kg

1. Nadia Gruszka, Katowice Goliat

2. Maja Pelc, Nowogród Bobrzański

3. Hanna Różycka, Katowice Goliat


Młodzicy – 35 kg

1. Mikołaj Stępniak, Katowice Goliat

2. Oskar Bednarek, Radom

3. Dawid Mizera, Jelenia Góra


Młodzicy – 40 kg

1. Dawid Wilk, Kraków Koyama

2. Oliwier Chwiałkowski, Turek

3. Michał Samojlik, Białystok


Młodzicy – 45 kg

1. Maksymilian Tomczyk, Kraków KAS

2. Adam Mazurkiewicz, Piotrków Trybunalski

3. Wojciech Jasiewicz, Lubliniec


Młodzicy – 50 kg – Gala

1. Alex Wierciszewski, Białystok

2. Adam Lenardt, Radom


Juniorki Młodsze – 40 kg

1. Wiktoria Kubcka, Lubliniec

2. Martyna Malinowska, Herby

3. Cząstkiewicz Julia, Wałbrzych


Juniorki Młodsze – 55 kg

1. Natalia Grześ, Jelenia Góra

2. Malwina Matyjanek, Radom

3. Julia Zawadziłło, Jelenia Góra


Juniorki Młodsze + 55 kg Gala

1. Zuzanna Brzęczek, Katowice Goliat

2. Maria Siwiec, Brzeszcze


Juniorzy Młodsi – 40 kg

1. Patryk Świerbutowski, Białystok

2. Olaf Stackiewicz, Lubsko

3. Paweł Kosterna, Radom


Juniorzy Młodsi – 45 kg

1. Alan Suchecki, Jelenia Góra

2. Jakub Lara, Katowice Goliat

3. Daniel Piętak, Żagań


Juniorzy Młodsi – 55 kg

1. Aleksander Tomczyk, Kraków KAS

2. Patryk Matczak, Łódź

3. Mikołaj Chorążyczewski, Jelenia Góra


Juniorzy Młodsi – 60 kg

1. Kacper Omelko, Jelenia Góra

2. Bartosz Jagła, Łódź

3. Jakub Braliński, Katowice Goliat


Juniorzy Młodsi + 60 kg

1. Oskar Kubat, Wałbrzych

2. Grzegorz Barycki, Kraków Koyama

3. Łabęta Seweryn, Wrocław DKOK


SEMI–KNOCKDOWN


Juniorki – 55 kg

1. Katarzyna Ziółkowska, Wałbrzych

2. Inga Fister, Piotrków Trybunalski

3. Dominika Żurawińska, Lubsko


Juniorki – 60 kg

1. Katarzyna Wojtal, Żagań

2. Alicja Karpińska, Wrocław DKOK

3. Małgorzata Walas, Piotrków Trybunalski


Juniorzy – 55 kg

1. Gniewomir Herbst, Kraków Koyama

2. Marcel Popczyk, Sosnowiec

3. Przemysław Wójtowicz, Wrocław DKOK


Juniorzy – 60 kg

1. Kamil Kiciński, Lubliniec

2. Filip Rzymowski, Lubliniec

3. Julian Boduszek, Katowice Goliat


Juniorzy – 65 kg

1. Mikołaj Jabłoński, Łódź

2. Igor Chłąd, Herby

3. Michał Cwil, Kozienice


Juniorzy – 75 kg

1. Stanisław Barycki, Kraków Koyama

2. Emil Chłąd, Herby

3. Dawid Zierałka, Jelenia Góra


Juniorzy + 75 kg

1. Krystian Janicki, Strzegom

2. Olaf Filipkowski, Wałbrzych

3. Jan Kosterna, Radom


Juniorki Starsze – 60 kg

1. Kinga Pasternak, Kraków KAS

2. Maria Walas, Piotrków Trybunalski

3. Zuzanna Górka, Kraków Koyama


Juniorki Starsze + 60 kg

1. Julia Szreiter, Łódź

2. Magdalena Opach, Kraków Koyama

3. Joanna Kozłowska, Kraków Koyama


Juniorzy Starsi – 70 kg

1. Kamil Kościk, Lubsko

2. Wojciech Wieczyński, Nowogród Bobrzański

3. Michał Buchta, Katowice Goliat


Juniorzy Starsi – 80 kg – Gala

1. Wojciech Hajduk, Kraków Koyama

2. Emil Rapacz, Jasień


Juniorzy Starsi + 80 kg

1. Mariusz Fiet, Kozienice

2. Patryk Kowalczyk, Kozienice

3. Przemysław Sałam, Jelenia Góra


Seniorki – 60 kg

1. Paulina Szewczyk, Sosnowiec

2. Klaudia Lidak, Radom

3. Daria Cieślińska, Piotrków Trybunalski


Seniorki + 60 kg - Gala

1. Angelika Rożek, Katowice Goliat

2. Dominika Szmit, Wałbrzych


Seniorzy – 70 kg

1. Kamil Pandzich, Katowice Goliat

2. Szymon Szymoniak, Kraków KAS

3. Kevin Petrick, Cottbus


Seniorzy – 90 kg

1. Dawid Gościniak, Wałbrzych

2. Krystian Krzywda, Strzegom

3. Dominik Kiebdój, Katowice Goliat


Seniorzy + 90 kg

1. Patryk Zabrocki, Białystok

2. Jakub Pisula, Katowice Goliat

3. Łukasz Dadak, Brzeszcze


SERDECZNIE GRATULUJEMY MEDALISTOM I ICH TRENEROM, OSU!


źródło: www.oyama-karate.pl


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-30 12:18:40
Zapisy do Sekcji
Nasze treningi odbywają się w Katowicach MDK Południe ul. Sołtysia 25, Sp 35 Ul Zielonogórska 23, SP nr.67 Ul.Zielona 5, Gliwicach SP nr.28 Ul Marcina Strzody 4. Pierwszy trening jest bezpłatny, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 600-383-727 lub 
e-mail:
michalbodziony@oyama-karate.eu
Jeżeli posiadasz pomysły odnośnie rozwoju serwisu, chciałbyś coś dodać na stronę itp. 
napisz na e-maila:
 michalbodziony@oyama-karate.eu