oyama-karate.eu

Newsy

kategoria

Obóz Zimowy ŚKK "Goliat" Brenna 2018

kategoria: Obozy

Obóz zimowy 2018

Śląski Klubu Karate „Goliat” zaprasza na obóz sportowo-rekreacyjny do Brennej - atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej w Beskidach.

Miejsce: luksusowy ośrodek wypoczynkowy „Regor” znajdujący się w centrum Brennej. Znajdują się tu wyciągi narciarskie o różnej skali trudności ( Wyciągi naśnieżane, oświetlone, nadzór ratowników GOPR-u, wypożyczalnia sprzętu sportowego na miejscu). W centrum miejscowości znajduje się sztuczne lodowisko, gdzie za symboliczną opłatą można na miejscu wypożyczyć łyżwy. Cena obozu obejmuje: zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych ( w pokojach: łazienka – WC, prysznic, telewizja kablowa), pełne wyżywienie 3 razy dziennie, korzystanie bez ograniczeń z basenu krytego, sauny suchej i parowej, siłowni, sali gimnastycznej ze stołami do tenisa stołowego. Zapewniamy transport Katowice – Brenna - Katowice z licencjonowanym przewoźnikiem, ubezpieczenie, opiekę instruktorów, lekcje karate i samoobrony.
Cena NIE OBEJMUJE kosztów karnetów narciarskich, ze względu na zmienne warunki klimatyczne. W przypadku, gdy będzie śnieg - kwota na karnety będzie zbierana na miejscu.
Obóz ma charakter zimowiska (narty, snowboard ). W przypadku braku śniegu-posiadamy plan awaryjny.
Ponadto ośrodek oferuje możliwość korzystania z: restauracji, kawiarni z salą bilardową, dyskoteki, pomieszczenia grillowego, sali kominkowej z TV kablową, ściany wspinaczkowej, solarium, zabiegów rehabilitacyjnych (masaże, hydromasaże, wyciągi lędźwiowy i szyjny, naświetlania, okłady błotem wulkanicznym, krioterapia), nauki jazdy konnej, nauki jazdy na nartach (biegowych i zjazdowych), nauki pływania, kuligów z ogniskiem, pieczenia barana z muzyką
regionalną.
Należy zabrać: sprzęt narciarski, ubranie na zmianę, KIMONO, obuwie sportowe, ciepłe/grube skarpety na zmianę do
butów sportowych (treningi w terenie), dres, czapkę narciarską, rękawice, stroje kąpielowe + czepek, legitymację
szkolną/studencką, leg. PFK, Kartę zdrowia (Chipową) .

Termin obozu: 27.01 - 02.02.2018

Wyjazd: zbiórka: 27.01.2018R. godz. 9.30, Katowice,ul.Uniwersytecka 12 -> w pobliżu sklepu „Biedronka“.

Wyjazd-godz.10.00.

Powrót: w to samo miejsce 02.02.2018R . godz.11.00-12.00 

Zapisy: Zaliczka płatna do 11 grudnia 2017r.

Całkowitą kwotę należy wpłacić u instruktorów do 05 stycznia 2018r. Ilość miejsc ograniczona – Decyduje kolejność wpłaty zaliczki, która przepada w przypadku rezygnacji lub nie wpłacenia w terminie pozostałej kwoty.
Osoby, które nie zdążą znaleźć się na liście uczestników, mogą wpisać się na listę rezerwową (bez wpłaty zaliczki).
Proszę koniecznie podać nr. Tel. Kontaktowego, e-mail. Dyrekcja Ośrodka „Regor” zobowiązała się do poinformowania o ewentualnych wolnych miejscach. Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy rodziców otrzymają stosowne zaświadczenia.
Bliższych informacji udziela Prezes Klubu mgr inż. Jerzy Walaszczyk Tel: 032 / 2597 -112

ZAPRASZAMY OSU!

Adres do korespondencji: Śląski Klub Karate „Goliat“, 40-007 Katowice, Ul.Uniwersytecka 12/84
Nr konta bankowego: B.ŚL S.A. O/K-CE , Nr. 32 1050 1214 1000 0007 0006 1724
e-mail: karategoliat@poczta.fm www.kswgoliat.pl
Pełna treść wraz z dokumentem

data ostatniej modyfikacji: 2017-11-08 13:54:44
Zapisy do Sekcji
Nasze treningi odbywają się w Katowicach MDK Południe ul. Sołtysia 25, Sp 35 Ul Zielonogórska 23, SP nr.67 Ul.Zielona 5, Gliwicach SP nr.28 Ul Marcina Strzody 4. Pierwszy trening jest bezpłatny, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 600-383-727 lub 
e-mail:
michalbodziony@oyama-karate.eu
Jeżeli posiadasz pomysły odnośnie rozwoju serwisu, chciałbyś coś dodać na stronę itp. 
napisz na e-maila:
 michalbodziony@oyama-karate.eu