oyama-karate.eu

Newsy

kategoria

RANKING NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW ORAZ KLUBÓW OYAMA KARATE W 2016 ROKU

kategoria: News

RANKING NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW OYAMA KARATE
W 2016 ROKU

 

Sensei Dariusz Szulc 4 dan, najlepszy szkoleniowiec w Polce w 2016 roku.
Foto. Radosław Dyduch

 

W rywalizacji sportowej w 2016 roku wzięło udział 29 klubów zrzeszonych w OYAMA Polskiej
Federacji Karate. Nagrodzonych i wyróżnionych wybrano z pośród 226 finalistów
międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych. Wszyscy laureaci Rankingu otrzymają
pamiątkowe puchary, a zdobywcy I miejsc w kategoriach seniorek i seniorów oraz nagród
specjalnych, dodatkowo nagrody pieniężne. Serdecznie gratulujemy, OSU!

 

WYNIKI

 

KATEGORIA SENIOREK

1. Angela Szulc, Piotrków Trybunalski, Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI

I miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Seniorów Oyama Karate w Kata, Olkusz

I miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Seniorów Oyama karate w Kobudo, Olkusz

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Grop, w Kobudo, Wałbrzych

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Kata, Wałbrzych

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Grop, w Knockdown (Gala), Wałbrzych

Instruktor: Sensei Dariusz Szulc 4 dan

 

2. Justyna Cyrulik, Kraków, Krakowski Klub OYAMA

I miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Seniorów Oyama Karate, w Knockdown, Rzeszów

II miejsce- DAGEKI III Mistrzostwa Świata, w Knockdown, Montreal

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Grop, w Knockdown (Gala), Wałbrzych

Trener: Hanshi Jan Dyduch 8 Dan

 

3. Dominika Ziółek, Legionowo , Mazowiecki Centrum Karate

II miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kata, Olkusz

II miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kobudo, Olkusz

III miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Oyama Karate, w Knockdown, Rzeszów

III miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Kobudo, Wałbrzych

Instruktor: Sensei Dariusz Kowalski 3 Dan

 

KATEGORIA SENIORÓW


1. Jakub Kowalik, Piotrków Trybunalski
, Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI

I miejsce- XXII Mistrzostwach Polski Seniorów Oyama Karate w Kata, Olkusz

II miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Seniorów Oyama Karate w Kobudo, Olkusz

II miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, w Knockdown, Rzeszów

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Kobudo, Wałbrzych

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Kata, Wałbrzych

III miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Knockdown, Wałbrzych

III miejsce- Mistrzostwa Świata DAGEKI, w Knockdown, Montreal

II miejsce- Mistrzostwa Świata DAGEKI, w Kata, Montreal

Instruktor: Sensei Dariusz Szulc 4 Dan

 

2. Michał Krupa, Kraków , Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

II miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Seniorów Oyama Karate w Kata, Olkusz

III miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Seniorów Oyama Karate w Kobudo, Olkusz

I miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, w Knockdown, Rzeszów

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Knockdown, Wałbrzych

Trenerzy: Shihan Ryszard Żółty 5 dan i Sensei Mirosław Osika 4 Dan

 

WYRÓŻNIENIA


Mateusz Kosturek, Rzeszów , Klub Sportowy Oyama Rzeszów 

III miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kata, Olkusz

I miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kobudo, Olkusz

III miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, w Knockdown, Rzeszów

II miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Kobudo, Wałbrzych

Trener: Sensei Patrycjusz Mostek 4 Dan


Wiktor Czopek, Brzeszcze , Klub Oyama Karate Brzeszcze

I miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, w Knockdown, Rzeszów

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka, Group, w Knockdown, Wałbrzych

Trener: Sensei Rafał Czopek 4 dan

 

Łukasz Łuczyński, Kozienice , Nadwiślański Klub Sportów Walki „WULKAN”

I miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów, w Knockdown, Rzeszów

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka, w Knockdown, Wałbrzych

Trener: Sensei Andrzej Suwała 4 Dan

 

KATEGORIA JUNIOREK 14-18 LAT


1.Maja Wójcik, Kraków
, Małopolski Klub Sportowy KOYAMA
 

III miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Kata, Olkusz

I miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Kobudo, Olkusz

III miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Kobudo Wałbrzych

II miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Kata, Wałbrzych

II miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Semi-knockdown, Wałbrzych

Trenerzy: Sensei Dominik Rzepka 3 Dan i Sensei Mirosław Osika 4 Dan

 

2. Sonia Gackowska, Bydgoszcz, Bydgoski Klub Oyama Karate PAŁAC

II miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Kata, Olkusz

II miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Kobudo, Olkusz

II miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group w Kobudo, Wałbrzych

III miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group w Kata, Wałbrzych

III miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group w Semi-knockdown, Wałbrzych

Instruktor: Sensei Sławomir Posłuszny 4 Dan


Ex equo

2. Dominika Chylińska , Oświęcim , Oświęcimski Klub Sportowy Karate 

I miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karte w Kata, Olkusz

I miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Lekkim Kontakcie , Rzeszów

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group w Kata, Wałbrzych

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group w Semi-knockdown, Wałbrzych

Trenerzy: Sensei Tadeusz Bednarczyk 4 Dan i Sensei Mariusz Pawlus 4 Dan

 

KATEGORIA JUNIORÓW 14-18 LAT

1. Sebastian Uzar, Tarnobrzeg, Tarnobrzeski Klub Karate 

I miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Kata, Olkusz

I miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Kobudo, Olkusz

II miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Semi-knockdown, Rzeszów

II miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Kobudo,Wałbrzych

III miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Kata, Wałbrzych

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Semi-knockdown, Wałbrzych

Instruktor: Sensei Grzegorz Uzar 2 Dan

 

2. Maciej Grabski, Tarnobrzeg , Tarnobrzeski Klub Karate

II miejsce-XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Kobudo, Olkusz

I miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Semi- knockdown, Rzeszów

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group w Kobudo, Wałbrzych

III miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group w Semi-knockdown, Wałbrzych

Instruktor: Sensei Grzegorz Uzar 2 Dan


Ex equo

2. Marek Żelazny, Katowice , Śląski Klub Karate GOLIAT

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, Semi-knockdown, Wałbrzych

II miejsce- Mistrzostwa Świat DAGEKI, Kumite, Montreal

II miejsce- Mistrzostwa Świata DAGEKI, Kata, Montreal

Instruktorzy: Sensei Jerzy Walaszczyk 4 dan i Sensei Jacek Walaszczyk 3 Dan

 

KATEGORIA MŁODZICZEK I JUNIOREK MŁODSZYCH 10-14 LAT

 

1. Natalia Trancyngier, Lublin , Klub Oyama Karate Lublin

I miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Lekkim Kontakcie, Rzeszów

II miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Gropu, Semi-knockdown, Wałbrzych

Trener: Sensei Marcin Majczak 4 Dan

 

2. Dominika Smolec, Andrychów, Małopolski Klub Karate

II miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate, Kumite, Rzeszów

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, Kumite, Wałbrzych

Instruktor : Sensei Jacek Kasperek 4 dan


Ex equo

2. Patrycja Gut, Olkusz , Jurajski Klub Oyama Karate

II miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate, Kumite, Rzeszów

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushi Tezuka Group, Kumite, Wałbrzych

Trener: Sensei Kazimierz Skalniak 4 Dan

 

KATEGORIA MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH 10-14 LAT 


1. Paweł Ryszkowski, Łódź , Łódzki Klub NEKO

I miejsce- XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate, Kata, Olkusz

III miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate, Kumite, Rzeszów

I miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, Kata, Wałbrzych

III miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, Kumite, Wałbrzych

Trener: Sensei Jarosław Sztuc 3 Dan

 

2. Gniewomir Herbst, Kraków , Małopolski Klub Sportowy KOYAMA

I miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Lekkim Kontakcie, Rzeszów

II miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Semi-knockdown, Wałbrzych

Trenerzy: Sensei Dominik Rzepka 3 Dan i Sensei Mirosław Osika 4 Dan


Ex equo
 

2. Adam Dzięgiel, Oświęcim, Oświęcimski Klub Sportowy Karate

I miejsce- XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Karate w Lekkim kontakcie, Rzeszów

II miejsce- Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Tezuka Group, w Semi-knockdown, Wałbrzych

Trener: Sensei Mariusz Pawlus 4 dan

 

KATEGORIA NAJLEPSZYCH KLUBÓW

 

Lp

Klub sportowy

Siedziba

1

Śląski Klub Karate GOLIAT

Katowice

2

Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI

Piotrków Trybunalski

3

Krakowski KLUB OYAMA

Kraków

4

Małopolski Klub Sportowy Koyama

Kraków

5

Białostocki Klub Oyama Karate

Białystok

6

Klub Sportowy Oyama Rzeszów

Rzeszów

7

Wielicki Klub Sportowy OYAMA

Wieliczka

8

Jurajski Klub Oyama Karate

Olkusz

9

Klub Oyama Lublin

Lublin

10

Jeleniogórski Klub Oyama

Jelenia Góra

 

NAGRODY SPECJALNE

 

Sensei Dariusz Szulc Za najlepsze wyniki sportowe w Polsce osiągnięte przez seniorów
Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate WASHI w 2016 roku.

Mirosław Osika, Prezes Małopolskiego Klubu KOYAMA
Za wysokie wyniki sportowe w pracy z dziećmi i młodzieżą w 2016 roku.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKICH LAUREATOM, OSU!


źródło: www.oyama-karate.pl


data ostatniej modyfikacji: 2017-01-23 15:03:13
Zapisy do Sekcji
Nasze treningi odbywają się w Katowicach MDK Południe ul. Sołtysia 25, Sp 35 Ul Zielonogórska 23, SP nr.67 Ul.Zielona 5, Gliwicach SP nr.28 Ul Marcina Strzody 4. Pierwszy trening jest bezpłatny, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 600-383-727 lub 
e-mail:
michalbodziony@oyama-karate.eu
Jeżeli posiadasz pomysły odnośnie rozwoju serwisu, chciałbyś coś dodać na stronę itp. 
napisz na e-maila:
 michalbodziony@oyama-karate.eu