oyama-karate.eu

Newsy

kategoria

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI ZACHODNIEJ OYAMA PFK W KUMITE I KATA IŁOWA 2017

I4m
kategoria: Zawody

08.04.2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Iłowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kumite i Kata. Wystartowało 144 zawodników z 20 klubówOYAMA karate ( Bieniów, Cottbus, Darłowo, Gozdnica, Iłowa, Jasień, Jelenia Góra, Katowice Goliat,Kozienice, Legionowo, Lubsko, Nowogród Bobrzański, Słupsk, Wieliczka, Wrocław Dragon, WrocławDKOK, Zielona Góra, Żagań) oraz z Kyokushin Tezuka Group (Wałbrzych i Strzegom). Organizatoremmistrzostw był Klub Oyama Karate FUDO z Iłowej z Sensei Wojciechem Furtakiem 2 Dan na czele.

Zawody stały na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Gratulujemy, OSU!


Sensei Furtak zorganizował świetne zawody. Foto Adam Żyworonek

 

Patronat nad imprezą objął Powiat Żagański, Burmistrz miasta Iłowa i Burmistrz miasta Gozdnica. Sędzią głównym był Shihan Rafał Majda 5 Dan (Jelenia Góra). W zawodach wzięli udział m.in. Przewodniczący EKTG Shihan Eugeniusz Stanisławek 6 dan (Wałbrzych), Członek Zarządu OYAMA PFK Shihan Waldemar Leończyk 5 dan (Słupsk) i Shihan Andrzej Tomiałowicz 5 dan (Lubsko), Członek Zarządu OYAMA IKF. Najlepszą zawodnikami mistrzostw uznano Katarzynę Klimowicz (Kozienice) i Roberta Łaskawca (Jelenia Góra).

Serwis fotograficzny zawodów wykonał Pan Adam Żyworonek

 

W Y N I K I

KONKURENCJA KUMITE

Młodzik 10-12 chłopcy LK -35 kg

I Mikołaj Stępniak, "Goliat" Katowice

II Hubert Dźwil, Żagań

III Gracjan Jabłoński, Bieniów

IV Tomasz Bogacz, Nowogród Bobrzański

 

Młodzik 10-12 dziewczyny LK -40 kg

I Nadia Gruszka, "Goliat" Katowice

II Martyna Hedeszyńska, Słupsk

III Gabriela Gabryś, Wieliczka

IV Julia Bareła, Iłowa

 

Młodzik 10-12 chłopcy LK -40 kg

I Jakub Wiltowski, Jelenia Góra

II Kamil Buczyński, Bieniów

III Miłosz Kuśmierek, Nowogród Bobrzański

IV Łukasz Szpichowski, Nowogród Bobrzański

 

Młodzik 10-12 chłopcy LK -45 kg

I Lennard Sollan, Cottbus

II Gabriel Biernacki, "Goliat" Katowice

 

Młodzik 10-12 chłopcy LK 50 kg

I Dominik Smug, Gozdnica

II Marcin Barczuk, Nowogród Bobrzański

 

Juniorzy młodsi 12-14 chłopcy LK -40 kg

I Kacper Broński, Wieliczka

II Olaf Stackiewicz, Lubsko

III Jakub Ochocki, Nowogród Bobrzański

 

Juniorzy młodsi 12-14 chłopcy LK -45 kg

I Mikołaj Bilski, Jelenia Góra

II Tomasz Bartczak, Darłowo

III Daniel Piętak, Żagań

IV Gabriel Kłusek, Iłowa

 

Juniorzy młodsi 12-14 chłopcy LK -50 kg

I Bartłomiej Płoskonka, Wieliczka

II Mikołaj Chorążyczewski, Jelenia Góra

III Maksymilian Biernacki, "Goliat" Katowice

IV Wiktor Kowalczyk, Strzegom

 

Juniorzy młodsi 12-14 chłopcy LK -55 kg

I Wiktor Gruszka, "Goliat" Katowice

II Paweł Skóra, Wałbrzych

III Kacper Omelko, Jelenia Góra

 

Juniorzy młodsi 12-14 chłopcy LK +55 kg

I Dawid Zierałka, Jelenia Góra

II Kacper Opalski, Wałbrzych

III Maciej Midura, Wieliczka

IV Julian Boduszek, "Goliat" Katowice

 

Juniorzy młodsi 12-14 dziewczynki LK -45 kg

I Natalia Grześ, Jelenia Góra

II Julia Zawadziło, Jelenia Góra

III Katarzyna Klimowicz, Kozienice

IV Julia Radecka, Jelenia Góra

 

Juniorzy młodsi 12-14 dziewczynki +50 kg

I Katarzyna Wojtal, Żagań

II Wiktoria Fornalczyk, Żagań

III Julia Legutko, Zielona Góra

IV Zuzanna Łopata, Iłowa

 

Juniorki 14-16 dziewczynki -55 kg

I Katarzyna Ziółkowska, Wałbrzych

II Julia Ostrówka, Jelenia Góra

III Joanna Bogacz, Nowogród Bobrzański

IV Dominika Żurawińska. Lubsko

 

Juniorzy 14-16 SK chłopcy -55 kg

I Dominik Grycewicz, Wieliczka

II Kajetan Oprządek, Wieliczka

III Przemysław Wójtowicz, Wrocław DKOK

IV Patryk Sieniuć, Strzegom

 

Juniorzy 14-16 SK chłopcy 55-65 kg

I Kacper Woźniak, Wieliczka

II Rafał Bogacz, Nowogród Bobrzański

III Krzysztof Kaczan, Lubsko

Michał Cwil, Kozienice

 

Juniorzy 14-16 SK chłopcy +70 kg

I Patryk Kowalczyk, Kozienice

II Olaf Filipkowski, Wałbrzych

III Michał Kula, Strzegom

IV Krzysztof Dereń, "Goliat" Katowice

 

Juniorki starsze 16-18 dziewczyny SK -60 kg

I Kinga Krawczyk, Kozienice

II Justyna Jaworska, Kozienice

III Dominika Szmit, Wałbrzych

 

Juniorzy starsi 16-18 chłopcy SK -65 kg

I Wojciech Wieczyński, Nowogród Bobrzański

II Damian Galuba, Jelenia Góra

III Patryk Hebda, Wieliczka

IV Piotr Gruszka Wrocław, Dragon

 

Juniorzy starsi 16-18 chłopcy SK -75 kg

I Robert Łaskawiec, Jelenia Góra

II Maciej Święcicki, Lubsko

III Kamil Kościk, Lubsko

IV Jan Cieślakowski Kozienice

 

Juniorzy starsi 16-18 chłopcy SK +80 kg

I Mariusz Fiet, Kozienice

II Przemysław Sałam, Jelenia Góra

III Jakub Gruszka Wrocław, Dragon

 

Seniorzy -70 kg SK

I Petrick Kevin, Cottbus

II Norbert Simiński, Lubsko

III Patryk Rozmys Zielona Góra

 

Seniorzy +80 kg SM

I Krystian Krzywda, Strzegom

II Andrzej Szpotowicz, Strzegom

III Marcin Baranowski, Kozienice

IV Karol Majewski, Kozienice

 

KONKURENCJA KATA

 

Dziecko 8 lat

I Michalina Domider, "Goliat" Katowice

II Giulia Duku, Żagań

III Stanisław Styczyński, Iłowa

IV Igor Marzec, Iłowa

 

Dziecko starsze 8 lat

I Hanna Bożek, Słupsk

II Paweł Jankowski, Żagań

III Mateusz Bagiński, Wrocław Dragon

IV Dominik Majewski, Iłowa

 

Dziecko starsze 9 lat dziewczynki

I Julia Kowalik, Kozienice

II Paula Kozak, "Goliat" Katowice

III Maria Maciszonek, Jasień

IV Maja Pelc ,Nowogród Bobrzański

 

Dziecko starsze 9 lat chłopcy

I Dawid Opałka, Jasień

II Sebastian Żuk, Jasień

III Paweł Rapacz, Jasień

IV Antoni Jaremenko, Jelenia Góra

 

Młodzik 10 lat chłopcy

I Szymon Bączyński, Wałbrzych

II Konrad Nowak, "Goliat" Katowice

III Gabriel Biernacki, "Goliat" Katowice

IV Miłosz Kuśmierek, Nowogród Bobrzański

 

Młodziczki 10-11 lat dziewczynki

I Karolina Taraska, "Goliat" Katowice

II Nadia Gruszka, "Goliat" Katowice

III Zuzanna Suchodolska, Wałbrzych

IV Karolina Pożoga, Lubsko

 

Młodzik 11 lat chłopcy

I Mikołaj Stępniak, "Goliat" Katowice

II Jakub Wiltowsk,i Jelenia Góra

III Karol Stochniałek, Słupsk

IV Dominik Smug, Gozdnica

 

Junior młodszy 12-14 lat dziewczynki

I Katarzyna Klimowicz, Kozienice

II Michalina Jenżak, Kozienice

III Julia Radecka, Jelenia Góra

IV Wiktoria Fornalczyk, Żagań

 

Junior młodszy 12-14 lat chłopcy

I Maksymilian Biernacki, "Goliat" Katowice

II Wiktor Gruszka, "Goliat" Katowice

III Jakub Podsiadły, "Goliat" Katowice

IV Mikołaj Bilski, Jelenia Góra

 

Junior 14-16 dziewczynki

I Klaudia Jarek, "Goliat" Katowice

II Anna Lubas, Wałbrzych

III Olga Karaś, Kozienice

IV Magdalena Kolodziej, "Goliat" Katowice

 

Junior starszy 16-18 kobiety

I Aleksandra Gołdyn, Wałbrzych

II Justyna Jaworska, Kozienice

III Nina Kowalczuk, Wieliczka

IV Zuzanna Białorucka, Legionowo

 

Junior starszy 16-18 mężczyźni

I Robert Łaskawiec, Jelenia Góra

II Wojciech Wieczyński, Nowogród Bobrzański

III Michał Przybylski, Wałbrzych

 

Seniorki +18

I Anne Muller, Cottbus

II Patrycja Stanek, "Goliat" Katowice

 

Seniorzy +18

I Daniel Twardowski, "Goliat" Katowice

II Kevin Petrick, Cottbus

III Jacek Dakrewicz


SKŁADAMY SERDECZNE GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA
WSZYSTKIM ZAWODNIKOM, TRENEROM I SĘDZIOM, OSU!

SZCZEGÓLNĄ WDZIĘCZNOŚĆ WYRAŻAMY GOSPODARZOM
NA CZELE Z SENSEI WOJCIECHEM FURTAKIEM
ZA ZORGANIZOWANIE OTWARTYCH MISTRZOSTW POLSKI ZACHODNIEJ
NA WYSOKIM POZIOMIE, OSU!


źródło: www.oyama-karate.pl


data ostatniej modyfikacji: 2017-04-26 13:40:13
Zapisy do Sekcji
Nasze treningi odbywają się w Katowicach MDK Południe ul. Sołtysia 25, Sp 35 Ul Zielonogórska 23, SP nr.67 Ul.Zielona 5, Gliwicach SP nr.28 Ul Marcina Strzody 4. Pierwszy trening jest bezpłatny, więc można przyjść i sprawdzić czy jest to ten sport, który chciałoby się uprawiać.

Kontakt: tel. 600-383-727 lub 
e-mail:
michalbodziony@oyama-karate.eu
Jeżeli posiadasz pomysły odnośnie rozwoju serwisu, chciałbyś coś dodać na stronę itp. 
napisz na e-maila:
 michalbodziony@oyama-karate.eu